Pro veřejnost

Srdečně zveme nebo rádi přijedeme k Vám!

Portfólio připravených a osvědčených přednášek a workshopů!

I když není téma, kterému bych se ve své privátní praxi vyhýbala, mojí srdcovou záležitostí je mateřství, děti a všechno s tím spojené... Tím, že jsem si to zažila jako odborník i na vlastní kůži jako matka čtyř dětí, učitelka a vychovatelka v ústavní péči, mám konečně pocit, že mohu svými znalostmi být k užitku i ostatním ženám.

Hledáte zajímavý program do mateřského, rodinného centra, pro ženskou skupinu, apod.? Neváhejte se ozvat! Ráda přicestuji kamkoliv. Cena dohodou, sama vím, jak je pro malou organizaci obtížné hledat finanční prostředky, proto se nebráním jakékoliv dohodě:-)


Všechny verze jsem si vyzkoušela! Pojďte si poslechnout o tom, jaké má žena možnosti v České republice. Jaké služby si lze připlatit. Co ženy vede k tomu zvolit porod doma a jak si zařídit pobyt v nemocnici co nejlépe.

Kombinace toho, že jsem profesně speciální pedagog - psychoterapeut a zároveň matka čtyř dětí (tři jsem měla za čtyři roky), nastřádala jsem během let spousty praktických informací, které jsem si každé další narozené miminko ověřila a případně rozšířila a teď z nich vnikl skvělý workshop!

Další z nabídky je uspořádání skupiny s psychoterapeutkou na Vaše téma. Schází se u Vás specifická skupina, která má potřebu si vyprávět o tématu a pracovat s ním? Chcete se věnovat takovým ženám, na které se zapomíná a nemají nikde svůj prostor? Jsem Vám k službám!

Skupiny, sdílení, kruhy a vyprávění... všude kolem je toho spousty, ale zároveň je i mnoho lidí, pro které je tahle cesta nekomfortní, ač by se na ní rádi posunuli k lepším zítřkům. Zkuste to beze slov! Zamalujte si a zároveň zapracujte na seberozvoji!